bip fb fb in
Łukasiewicz - ICiMB

Seminaria i webinaria

XIV Konferencja „Termiczne Przekształcanie Odpadów Komunalnych”
Data dodania: 02 / 03 / 2022

XIV Konferencja „Termiczne Przekształcanie Odpadów Komunalnych”

Konferencja była okazją do rozmów między przedstawicielami branży na tematy w zakresie inwestycji związanych z termicznym przekształcaniem odpadów komunalnych.

XIV edycja Konferencji „Termiczne Przekształcanie Odpadów Komunalnych” odbyła się 23-25 lutego 2022 roku w Gdańsku, zarówno stacjonarnie jak i w formie online. Konferencja organizowana jest przez Wydawnictwo „Nowa Energia”. Wydarzenie zrzesza przedstawicieli samorządów, inwestorów, przedsiębiorstw komunalnych, przedsiębiorstw energetycznych i ciepłowniczych którzy chcą podzielić się swoimi doświadczeniami i nowymi technologiami.

Tegoroczna edycja zgromadziła ponad 200 uczestników. Partnerem Konferencji był Port Czystej Energii Sp. z o.o., a Patronat Honorowy objęła Aleksandra Dulkiewicz – Prezydent Gdańska.

Trzydniowa Konferencja podzielona została na 7 paneli tematycznych podczas których uczestnicy wygłosili 29 referatów.  Odbyły się także 2 panele dyskusyjne.

Podczas Konferencji dr inż. Katarzyna Stec, Dyrektor Oddziału Materiałów Ogniotrwałych w Gliwicach wygłosiła referat pt. „Ceramika ogniotrwała istotnym elementem instalacji termicznego przekształcania odpadów”.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnej edycji!Wróć
Wyzwania Łukasiewicza

Jesteś Przedsiębiorcą, borykasz się z problemem technologicznym, którego rozwiązanie przerasta możliwości Twojego zespołu lub po prostu nie masz na to czasu. Skorzystaj z wyjątkowego rozwiązania Sieci Badawczej Łukasiewicz. To nic nie kosztuje! Sieć Badawcza Łukasiewicz oferuje biznesowi unikalny system „rzucania wyzwań”, dzięki któremu grupa 4.500 naukowców w nie więcej niż 15 dni roboczych przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów związanych z opracowaniem pomysłu na prace badawcze. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie www ale także w ponad 50 lokalizacjach - Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę.

ikona
ikona