bip fb fb in
Łukasiewicz - ICiMB

Seminaria i webinaria

Dni Betonu `2021. Uczta dla fanów betonu!
Data dodania: 25 / 11 / 2021

Dni Betonu `2021. Uczta dla fanów betonu!

Oczywiście nie mogło  nas zabraknąć na najważniejszym wydarzeniu naszej branży! Dni Betonu, konferencja dla fanów betonu!

 

Ponad 8️⃣0️⃣0️⃣ uczestników, 8️⃣0️⃣ referatów, 1️⃣0️⃣ sesji tematycznych i 2️⃣ debaty, a to wszystko podczas 3️⃣ dni konferencji – poprzedzonych sportową rywalizacją wspierającą cel charytatywny – tak zapowiadają się tegoroczne Dni Betonu, które rozpoczną się już 1️⃣1️⃣ października. To jedno z największych wydarzeń naukowo-technicznych Polski i Europy o tematyce budowlanej, którego historia sięga 2000 roku i które już tradycyjnie stanie się forum dyskusji pomiędzy decydentami, przedstawicielami szeroko pojętego budownictwa, architektury oraz reprezentantami środowiska naukowego.Wróć
Wyzwania Łukasiewicza

Jesteś Przedsiębiorcą, borykasz się z problemem technologicznym, którego rozwiązanie przerasta możliwości Twojego zespołu lub po prostu nie masz na to czasu. Skorzystaj z wyjątkowego rozwiązania Sieci Badawczej Łukasiewicz. To nic nie kosztuje! Sieć Badawcza Łukasiewicz oferuje biznesowi unikalny system „rzucania wyzwań”, dzięki któremu grupa 4.500 naukowców w nie więcej niż 15 dni roboczych przyjmuje wyzwanie biznesowe i proponuje przedsiębiorcy opracowanie skutecznego rozwiązania wdrożeniowego. Angażuje przy tym najwyższe w Polsce kompetencje naukowców i unikalną w skali kraju aparaturę naukową. Co najważniejsze – przedsiębiorca nie ponosi żadnych kosztów związanych z opracowaniem pomysłu na prace badawcze. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie www ale także w ponad 50 lokalizacjach - Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę.

ikona
ikona